facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Liga Typera - 1/4 finału, rewanże

Futmal Liga Typera - 1/4 finału, rewanże

Stawka graczy pozostających w grze o tron maleje z tygodnia na tydzień. Dziś poznaliśmy TOP4 wiosennej edycji Futmal Ligi Typera.

Rywalizacja już na poziomie ćwierćfinałów była niesłychanie zacięta. O losach awansu decydowały detale, gole zdobyte na wyjeździe czy po prostu łut szczęścia. Nie miała go m.in obrończyni mistrzowskiego tytułu, która po skromnej wygranej u siebie 3:2, straciła aż 6 goli w rewanżu z Grażyną Renia Nowak i pożegnała się z rywalizacją o mistrzostwo! O włos, do półfinałów dostał się Przemek Witkowski, który osiągając w pierwszym spotkaniu cenny wyjazdowy remis 3:3, u siebie po ciężkim boju pokonał Marka Matogę 4:3 i dosłownie o jednego gola pokonał rywala w walce o triumf w rozgrywkach. Jedynym rozstawionym graczem w FLT, który pozostaje w grze został wicemistrz FLT - Michał Bartyzel. Ten jako jedyny w tej fazie rozgrywek, wygrał oba pojedynki choć oba minimalnie, różnicą jednego gola. Niesłychane emocje towarzyszyły derbowej rywalizacji Marcina Nowaka ze Staszkiem Nowakiem. Marcin, który wygrał na wyjeździe ze Staszkiem 3:2, omal tej zaliczki nie roztrwonił. Remis w rewanżu uratował jego trasę do strefy medalowej.
 
Podsumowując, z rozgrywkami pożegnali się Matogowie, a spośród trojga Nowaków, w grze pozostało dwoje. Najważniejszym faktem jest wyeliminowanie mistrza FLT - Marii Lizoń.
 
Półfinały startują już w środę, naprzeciw sobie staną: Przemek Witkowski z Grażyną Renia Nowak oraz Michał Bartyzel z Marcinem Nowakiem.

ĆWIERĆFINAŁY:
mecz nr 1: Przemek Witkowski vs Marek Matoga 4:3 (I mecz: 3:3)
mecz nr 2: Grażyna Renia Nowak vs Maria Lizoń*** 6:4 (I mecz: 2:3)
mecz nr 3: Mateusz Matoga vs Michał Bartyzel** 4:5 (I mecz: 2:3)
mecz nr 4: Marcin Nowak vs Staszek Nowak 3:3 (I mecz: 3:2)

PÓŁFINAŁY:
mecz nr 5: Przemek Witkowski vs Grażyna Renia Nowak
mecz nr 6: Michał Bartyzel** vs Marcin Nowak.

 

 

   FUTMAL LIGA TYPERA - wiosna 2017 

MECZE DO TYPOWANIA:

1. Wisła - Pogoń (E) 4:0
2. Podbeskidzie - Sandecja (1L) 2:1
3. Bełchatów - Puszcza (2L) 0:0
4. Podlasie - Trzebinia (3L) 0:4
5. Soła - Unia (3L) 2:1
6. Orzeł - Proszowianka (4L) 4:1
7. Unia - Jutrzenka (4L) 1:2
8. Dalin - Michałowianka (4L) 4:2
9. Sokół - Drwinia (4L) 1:2
10. Tarnovia - Poprad M. (4L) 0:1
11. Watra - Limanovia (4L) 2:1
12. Wolania - Lubań (4L) 2:3
13. Przemsza - Sokół (KO1) 1:2
14. Grębałowianka - Orzeł (KO1) 1:1
15. Przebój - Błękitni (KO1) 2:2
16. Podgórze - Iskra (KO2) 2:3
17. Tęcza - Kmita (KO2) 0:3
18. Karpaty - Orzeł (KO3) 0:3
19. Tempo - Chełmek (KO Wad) 2:3
20. Gnojnik - Dunajec Z. (KO Tar1) 2:1
21. Olimpia - Sandecja II (KO Sącz) 0:1
22. Sokół - Jarmuta (KO Sącz) 1:3
23. Orzeł - Niedźwiedź (A1) 0:1
24. Tramwaj - Lotnik (A3) 1:0
25. Rokita - Dziecanovia (A Myś) 3:3
26. Maszycanka - Kapitol (B1) 2:2
27. GKS Góra - Husaria (AmpFE) 1:2
28. Motor - Cracovia (MakroLJM) 4:2
29. Progres - Krakus (MLT) 2:1
30. Wisła - Bronowianka (MLM) 3:1

LEGENDA:
typ niezgodny z regulaminem ; mecz przełożony ; typ trafiony ; typ nietrafiony
FLT (1/4 FINAŁU - rewanże    
PRZEMEK WITKOWSKI
1. Bełchatów - Puszcza (2L) 2
2. Soła - Unia (3L) 1
3. Przemsza - Sokół (KO1) 2
4. Przebój - Błękitni (KO1) 2
5. Tęcza - Kmita (KO2) 2
6. Karpaty - Orzeł (KO3) 2

7. Orzeł - Niedźwiedź (A1) X
8. Tramwaj - Lotnik (A3) 1
9. Progres - Krakus (MLT) 2
10. Wisła - Bronowianka (MLM) 1

18 maja o 08:59
vs  MAREK MATOGA
1. Rokita - Dziecanovia (A Myś) 2
2. Olimpia - Sandecja II (KO Sącz) 2
3. Podgórze - Iskra (KO2) 2
4. Watra - Limanovia (4L) 2
5. Tarnovia - Poprad M. (4L) 2
6. Podbeskidzie - Sandecja (1L) 2

7. Tempo - Chełmek (KO Wad) 1
8. Wolania - Lubań (4L) 2
9. Sokół - Drwinia (4L) 2
10. Unia - Jutrzenka (4L) 2

18 maja o 17:00

4:3
8-7 

GRAŻYNA RENIA NOWAK
1.Tęcza - Kmita (KO2) 2
2.Przemsza - Sokół (KO1) 2
3.Sokół - Jarmuta (KO Sącz) 2
4.Orzeł - Niedźwiedź (A1) 2
5.Sokół - Drwinia (4L) 2
6.Tarnovia - Poprad M. (4L) 2

7.Wolania - Lubań (4L) 1
8.Tempo - Chełmek (KO Wad) 1
9.Gnojnik - Dunajec Z. (KO Tar1) 1
10.Przebój - Błękitni (KO1) 1

19 maja o 07:30
vs  MARIA LIZOŃ***
1 Rokita - Dziecanovia (A Myś) 2
2 Maszycanka - Kapitol (B1) 1
3 Motor - Cracovia (MakroLJM) 1
4 Progres - Krakus (MLT) 1
5 Grębałowianka - Orzeł (KO1) 1X
6 Soła - Unia (3L) 1X

7 Orzeł - Proszowianka (4L) 1
8 Unia - Jutrzenka (4L) 1
9 Tramwaj - Lotnik (A3) 1
10 Karpaty - Orzeł (KO3) 1

18 maja o 21:34
6:4
8-7 
MATEUSZ MATOGA
1. Podbeskidzie - Sandecja (1L) 2
2. Bełchatów - Puszcza (2L) 2
3. Tarnovia - Poprad M. (4L) 2
4. Przemsza - Sokół (KO1) 2
5. Karpaty - Orzeł (KO3) 2
6. Podgórze - Iskra (KO2) 2

7. Watra - Limanovia (4L) 2
8. Przebój - Błękitni (KO1) 2
9. Maszycanka - Kapitol (B1) 1
10. Tramwaj - Lotnik (A3) 1

18 maja o 11:15
vs  MICHAŁ BARTYZEL**
1. Olimpia - SandecjaII 2
2. Progres - Krakus 1
3. Orzeł - Niedźwiedź X2
4. Wisła-Bronowianka 1
5. Dalin - Michalowianka 1
6. Rokita - Dziekanovia 2

7. Orzeł Proszowianka 1
8. Wisla - Pogon 1
9. Tecza - Kmita 2
10.

19 maja o 16:38 · Edytowany

4:5 
6-8

MARCIN NOWAK
1.Orzeł - Proszowianka (4L) 1
2.Unia - Jutrzenka (4L) 1
3.Tramwaj - Lotnik (A3) 1
4.Karpaty - Orzeł (KO3) 1
5.Gnojnik - Dunajec Z. (KO Tar1) 1
6.Przebój - Błękitni (KO1) 1

7.Maszycanka - Kapitol (B1) 1
8.Motor - Cracovia (MakroLJM) 1
9.Progres - Krakus (MLT) 1
10.Rokita - Dziecanovia (A Myś) 2

18 maja o 21:32
vs  STASZEK NOWAK
1.Podlasie - Trzebinia (3L) 2
2.Dalin - Michałowianka (4L) 1
3.Wolania - Lubań (4L) 1
4.Podgórze - Iskra (KO2) 1
5.Tempo - Chełmek (KO Wad) 1
6.Wisła - Bronowianka (MLM) 1

7.Tęcza - Kmita (KO2) 2
8.Orzeł - Niedźwiedź (A1) 2 
9.Sokół - Drwinia (4L) 2
10.Soła - Unia (3L) 1

18 maja o 22:29
3:3
6-5

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2017-05-22 14:23:55


Zobacz też: Futmal Liga Typera (A)

FLT 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.09.2017
17:00
Cracovia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2017
18:30
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
25.09.2017
18:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.09.2017
17:00
Borek Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.09.2017
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2017
17:00
Dąbski
:
Tyniec Kraków
25.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Strzelcy
25.09.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.09.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2017
17:00

Ekstraklasa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Lechia Gdańsk
23.09.2017
15:30
Korona Kielce
2:1
Wisła Kraków
23.09.2017
20:30
Pogoń Szczecin
1:2
Górnik Zabrze
23.09.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Legia Warszawa
24.09.2017
18:00
Zagłębie Lubin
1:0
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2017
15:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
25.09.2017
18:00

I liga polska

Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
1:3
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00
Wigry Suwałki
:
Raków Częstochowa
27.09.2017
18:00

II liga polska

GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
2:0
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
1:1
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty K.
3:0
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
5:0
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
1:3
Pcimianka Pcim
24.09.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Poprad Rytro
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Sokół Kocmyrzów
11:0
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
6:2
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
4:1
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
1:0
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
4:1
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Halniak Maków Podhalański
27.09.2017
16:00
Dąb Paszkówka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.09.2017
16:00
Victoria Jaworzno
:
Tempo Białka
27.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
Olimpia B.
2:2
Radłovia Radłów
23.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
4:2
Tarnavia
24.09.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
2:6
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
LKS Nowa Jastrząbka
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
1:3
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
10:1
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
2:1
Płomień Limanowa
23.09.2017
16:00
Sokół Słopnice
7:1
Gród Podegrodzie
24.09.2017
16:00
AKS Ujanowice
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków I)

Pogoń Wronin
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Hutnik II Kraków
14:0
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
JKS Zelków
7:1
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
1:3
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
0:5
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków III)

Nadwiślan Rusocice
5:0
LKS Libertów
23.09.2017
16:30
Gajowianka Gaj
2:2
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
3:0
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
1:3
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
5:2
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
4:0
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
0:1
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
6:0
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
8:4
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
3:3
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
6:1
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Victoria Zalas
0:3
Promyk Bolęcin
24.09.2017
16:30
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
27.09.2017
16:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
27.09.2017
16:30
MKS Alwernia
:
Błyskawica Maślachowice
27.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków I)

Kapitol Racławice
3:0
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
3:5
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
3:4
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
0:3
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków III)

Gwiazda Ściejowice
2:5
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:0
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
0:2
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
0:4
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
2:6
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
2:3
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
3:6
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
4:1
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł K.
3:1
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
9:0
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
3:6
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
5:1
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:1
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
5:1
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
3:4
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
2:3
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
1:3
SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
0:4
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:1
Jagiellonia
24.09.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Unia Tarnów
23.09.2017
11:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.09.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:30
BKS Bochnia
0:3
Puszcza Niepołomice
24.09.2017
10:30
AS Progres II
:
Profi Zielonki
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Korona Kielce
1:0
AP 21 Kraków
23.09.2017
12:00
Motor Lublin
:
Juventa
23.09.2017
13:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
14:00
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
24.09.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
2:0
Karol Wadowice
23.09.2017
10:00
Unia Tarnów
0:2
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
2:9
Wisła Kraków
23.09.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła II Kraków
23.09.2017
12:00
Dunajec Ostrowsko
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
10:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.09.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.09.2017
11:00
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
27.09.2017
16:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
1:0
KSZO
23.09.2017
13:00
KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
23.09.2017
17:00
Stal M.
:
SMS Jarosław
24.09.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
10:00
AP 21 Kraków
6:0
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
:
Beskid Tokarnia
23.09.2017
14:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
1:10
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
5:0
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
24.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00