facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

MG-Sport: Wyjątkowa oferta dla klubów!

MG-Sport: Wyjątkowa oferta dla klubów!

OFERTA DLA KLUBÓW

DOSKONAŁA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

(więcej szczegółów w linkach poniżej)

 

Firma SELECT powstała w 1947 roku z inicjatywy ówczesnego bramkarza reprezentacji Danii w piłce nożnej, Eigila Nielsena.

 

Zrewolucjonizował on rynek, przede wszystkim na początku lat 1960, opracowując piłkę nożną składającą się z 32 łat, a w latach 1970 piłkę ręczną składającą się z 32 łat. Ta nowatorska za tamtych czasów koncepcja po dzień dzisiejszy stanowi podstawę konstrukcji nowoczesnych piłek na całym świecie. Wiodący światowy producent piłek, firma SELECT, wytwarzający ponad 3 miliony piłek rocznie i eksportujący je do ponad 50 krajów, z dumą kontynuuje tradycje zapoczątkowane rewolucyjną koncepcją Eigila Nielsena.

 

MG Sport jako oficjalny dystrybutor marki SELECT chciał by Państwu przedstawić najnowszą ofertę na piłki dla Państwa klubów.

 

Wśród piłek w naszej ofercie znajdą Państwo:

 

- Liga PRO IMS Uniwersalna piłka jest niezwykle miękka w dotyku i jest jednym z najlepiej sprzedających się naszych produktów.

 

- Tempo piłka przeznaczona dla grup młodzieżowych.

 

- Numero 10 Używana przez dziesięciolecia na całym świecie podczas treningów i rozgrywek zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów.

 

Przy zakupie większej ilość piłek produkty:

 

OLIMP 1 zł

 

 

oraz

 

ISOSTAR w cenie 1 zł

 


OFERTA Z PRODUKATMI OLIMP: TUTAJ


OFERTA Z PRODUKATMI ISOSTAR: TUTAJ



ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

MGSport Maciej Gacek

ul. Ptaszyckiego 6

(ComCom Zone Nowa Huta)

31-979 Kraków

 

www.mgsport-select.pl

Maciej Gacek 506 137 420

Michał Wiącek 501 481 177

Michał Kir 503 606 290

 

ZNALAZŁEŚ LEPSZĄ OFERTĘ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

 

Źródło: mgsport-select.pl

Dodano: 2015-07-13 22:21:09


MG-Sport 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

I liga

ŁKS Łódź
:
Stal Mielec
22.08.2018
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Warta Poznań
22.08.2018
18:00
GKS Tychy
:
Garbarnia Kraków
22.08.2018
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Bytovia Bytów
22.08.2018
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
22.08.2018
19:10
GKS Jastrzębie
:
Chrobry Głogów
22.08.2018
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Odra Opole
22.08.2018
20:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
22.08.2018
20:00
Wigry Suwałki
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.08.2018
 

II liga

Resovia Rzeszów
:
Elana Toruń
22.08.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Pogoń Siedlce
22.08.2018
17:00
Rozwój Katowice
:
Radomiak Radom
22.08.2018
17:00
ROW Rybnik
:
Widzew Łódź
22.08.2018
17:00
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
22.08.2018
18:00
Górnik Łęczna
:
GKS Bełchatów
22.08.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Ruch Chorzów
22.08.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Skra Bełchatów
22.08.2018
19:45
Znicz Pruszków
:
Siarka Tarnobrzeg
22.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
22.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

KS US Śmigno
:
GLKS Gromnik
22.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
LUKS Skrzyszów
22.08.2018
17:00
Pogórze
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
17:00
Polan Żabno
:
Zorza Zaczarnie
22.08.2018
17:30
Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.08.2018
18:00
Wisła Szczucin
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.08.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
:
Metal Tarnów
22.08.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Jarmuta
24.08.2018
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Złomex Branice
22.08.2018
18:00
Zieloni Niegowić
:
Contra Sułków
22.08.2018
18:00
Czarnochowice
:
Wolni Kłaj
22.08.2018
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
22.08.2018
18:00
Piast Łapanów
:
Wieliczanka Wieliczka
22.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Strażak Kokotów
22.08.2018
18:00

Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
:
Tęcza Tenczynek
22.08.2018
18:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
18:00
Promyk Bolęcin
:
MKS Libiąż
22.08.2018
18:00
Victoria Zalas
:
Korona Lgota
22.08.2018
18:00
Błyskawica Myślachowice
:
Start Kamień
22.08.2018
18:00
Fablok Chrzanów
:
Wisła Jankowice
22.08.2018
18:00
Zagórzanka Zagórze
:
UKS Dulowa
22.08.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Wiarusy II
22.08.2018
18:00

Centralna Liga Juniorów

Lech Poznań
:
Jagiellonia
21.08.2018
11:00
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
22.08.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.08.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
22.08.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Górnik Wieliczka
22.08.2018
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
22.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Victoria Jaworzno
22.08.2018
16:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Hutnik Kraków
22.08.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Dunajec Nowy Sącz
22.08.2018
17:30